Fmoc-D-Leu-OH (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 114360-54-2 |
| Catalog number: | R000B5W,5g |
| Molar formula: | C21H23NO4 |
| Molar weight: | 353.42 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Fmoc-D-Leu-OH (1 x 25 g)
- CAS: 114360-54-2
- Cat. No.: R000B5W,25g
price excl. vat
€ 129,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-D-Leu-OH (1 x 1 g)
- CAS: 114360-54-2
- Cat. No.: R000B5W,1g
price excl. vat
€ 92,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-D-Leu-OH (1 x 10 g)
- CAS: 114360-54-2
- Cat. No.: R000B5W,10g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

