Bisindolylmaleimide V (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 113963-68-1 |
| Catalog number: | R000A5M,5g |
| Molar formula: | C21H15N3O2 |
| Molar weight: | 341.4 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Bisindolylmaleimide V (1 x 250 mg)
- CAS: 113963-68-1
- Cat. No.: R000A5M,250mg
price excl. vat
€ 464,91
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Bisindolylmaleimide V (1 x 1 g)
- CAS: 113963-68-1
- Cat. No.: R000A5M,1g
price excl. vat
€ 991,55
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Bisindolylmaleimide V (1 x 100 mg)
- CAS: 113963-68-1
- Cat. No.: R000A5M,100mg
price excl. vat
€ 307,37
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

