Moxidectin (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 113507-06-5 |
| Catalog number: | R00HCQ4,5g |
| Molar formula: | C37H53NO8 |
| Molar weight: | 639.82 |
| Storage: | -20°C |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternative products
Moxidectin (1 x 250 mg)
- CAS: 113507-06-5
- Cat. No.: R00HCQ4,250mg
price excl. vat
€ 111,30
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Moxidectin (1 x 1 g)
- CAS: 113507-06-5
- Cat. No.: R00HCQ4,1g
price excl. vat
€ 179,31
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Moxidectin (1 x 100 mg)
- CAS: 113507-06-5
- Cat. No.: R00HCQ4,100mg
price excl. vat
€ 98,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

