4-Bromobenzaldehyde (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1122-91-4 |
| Catalog number: | R0033Y3,5g |
| Molar formula: | C7H5BrO |
| Molar weight: | 185.03 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 214-365-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
4-Bromobenzaldehyde (1 x 50 g)
- CAS: 1122-91-4
- Cat. No.: R0033Y3,50g
price excl. vat
€ 111,18
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
4-Bromobenzaldehyde (1 x 100 g)
- CAS: 1122-91-4
- Cat. No.: R0033Y3,100g
price excl. vat
€ 123,53
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
4-Bromobenzaldehyde (1 x 25 g)
- CAS: 1122-91-4
- Cat. No.: R0033Y3,25g
price excl. vat
€ 98,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

