Bromopyruvic acid (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1113-59-3 |
| Catalog number: | R0035V2,10g |
| Molar formula: | C3H3BrO3 |
| Molar weight: | 166.96 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 214-206-5 |
| UN-no: | 3261 |
| ADR: | true |
Alternative products
Bromopyruvic acid (1 x 50 g)
- CAS: 1113-59-3
- Cat. No.: R0035V2,50g
price excl. vat
€ 231,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Bromopyruvic acid (1 x 5 g)
- CAS: 1113-59-3
- Cat. No.: R0035V2,5g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Bromopyruvic acid (1 x 25 g)
- CAS: 1113-59-3
- Cat. No.: R0035V2,25g
price excl. vat
€ 172,98
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

