Fmoc-Ser(Trt)-OH (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 111061-56-4 |
| Catalog number: | R003QO4,5g |
| Molar formula: | C37H31NO5 |
| Molar weight: | 569.65 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Fmoc-Ser(Trt)-OH (1 x 25 g)
- CAS: 111061-56-4
- Cat. No.: R003QO4,25g
price excl. vat
€ 234,71
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-Ser(Trt)-OH (1 x 1 g)
- CAS: 111061-56-4
- Cat. No.: R003QO4,1g
price excl. vat
€ 98,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-Ser(Trt)-OH (1 x 10 g)
- CAS: 111061-56-4
- Cat. No.: R003QO4,10g
price excl. vat
€ 142,07
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

