Tilmicosin (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 108050-54-0 |
| Catalog number: | R0083YH,1g |
| Molar formula: | C46H80N2O13 |
| Molar weight: | 869.13 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Tilmicosin (1 x 5 g)
- CAS: 108050-54-0
- Cat. No.: R0083YH,5g
price excl. vat
€ 316,90
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Tilmicosin (1 x 25 g)
- CAS: 108050-54-0
- Cat. No.: R0083YH,25g
price excl. vat
€ 689,40
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Tilmicosin (1 x 250 mg)
- CAS: 108050-54-0
- Cat. No.: R0083YH,250mg
price excl. vat
€ 173,12
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

