Adefovir (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 106941-25-7 |
| Catalog number: | R00HAW7,25g |
| Molar formula: | C8H12N5O4P |
| Molar weight: | 273.19 |
| Storage: | -20°C |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternative products
Adefovir (1 x 100 g)
- CAS: 106941-25-7
- Cat. No.: R00HAW7,100g
price excl. vat
€ 474,08
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Adefovir (1 x 5 g)
- CAS: 106941-25-7
- Cat. No.: R00HAW7,5g
price excl. vat
€ 105,00
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Adefovir (1 x 1 g)
- CAS: 106941-25-7
- Cat. No.: R00HAW7,1g
price excl. vat
€ 98,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

