Lacidipine (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 103890-78-4 |
| Catalog number: | R00HA7S,5g |
| Molar formula: | C26H33NO6 |
| Molar weight: | 455.54 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Lacidipine (1 x 25 g)
- CAS: 103890-78-4
- Cat. No.: R00HA7S,25g
price excl. vat
€ 367,89
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Lacidipine (1 x 1 g)
- CAS: 103890-78-4
- Cat. No.: R00HA7S,1g
price excl. vat
€ 98,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Lacidipine (1 x 100 g)
- CAS: 103890-78-4
- Cat. No.: R00HA7S,100g
price excl. vat
€ 834,71
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

