(Boc-Cys-OH)2 (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 10389-65-8 |
| Catalog number: | R00HA7R,25g |
| Molar formula: | [H][C@@](CSSC[C@]([H])(NC(=O)OC(C)(C)C)C(O)=O)(NC(=O)OC(C)(C)C)C(O)=O |
| Molar weight: | 440.53 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
(Boc-Cys-OH)2 (1 x 5 g)
- CAS: 10389-65-8
- Cat. No.: R00HA7R,5g
price excl. vat
€ 111,21
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(Boc-Cys-OH)2 (1 x 1 g)
- CAS: 10389-65-8
- Cat. No.: R00HA7R,1g
price excl. vat
€ 111,21
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(Boc-Cys-OH)2 (1 x 100 g)
- CAS: 10389-65-8
- Cat. No.: R00HA7R,100g
price excl. vat
€ 390,78
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

