Cesium sulfate (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 10294-54-9 |
| Catalog number: | R003ORM,25g |
| Molar formula: | Cs2SO4 |
| Molar weight: | 361.87 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Cesium sulfate (1 x 10 g)
- CAS: 10294-54-9
- Cat. No.: R003ORM,10g
price excl. vat
€ 111,30
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Cesium sulfate (1 x 100 g)
- CAS: 10294-54-9
- Cat. No.: R003ORM,100g
price excl. vat
€ 247,32
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

