Propane-1,2,3-triyl triacetate (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 102-76-1 |
| Catalog number: | R00069I,25g |
| Molar formula: | C9H14O6 |
| Molar weight: | 218.21 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 203-051-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Propane-1,2,3-triyl triacetate (1 x 500 g)
- CAS: 102-76-1
- Cat. No.: R00069I,500g
price excl. vat
€ 111,13
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Propane-1,2,3-triyl triacetate (1 x 100 g)
- CAS: 102-76-1
- Cat. No.: R00069I,100g
price excl. vat
€ 92,61
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

