Sodium Phosphorofluoridate (1 x 1000 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1000 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 10163-15-2 |
| Catalog number: | R000512,1000g |
| Molar formula: | Na2PO3F |
| Molar weight: | 143.95 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 233-433-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Sodium Phosphorofluoridate (1 x 25 g)
- CAS: 10163-15-2
- Cat. No.: R000512,25g
price excl. vat
€ 86,44
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sodium Phosphorofluoridate (1 x 500 g)
- CAS: 10163-15-2
- Cat. No.: R000512,500g
price excl. vat
€ 104,96
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sodium Phosphorofluoridate (1 x 100 g)
- CAS: 10163-15-2
- Cat. No.: R000512,100g
price excl. vat
€ 86,44
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

