Sodium 1,4-piperazinediethanesulfonate (3:2) (1 x 100 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 100 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 100037-69-2 |
| Catalog number: | R0000MG,100g |
| Molar formula: | C8H16.5N2Na1.5O6S2 |
| Molar weight: | 335.34 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Sodium 1,4-piperazinediethanesulfonate (3:2) (1 x 5 g)
- CAS: 100037-69-2
- Cat. No.: R0000MG,5g
price excl. vat
€ 104,88
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sodium 1,4-piperazinediethanesulfonate (3:2) (1 x 500 g)
- CAS: 100037-69-2
- Cat. No.: R0000MG,500g
price excl. vat
€ 464,24
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sodium 1,4-piperazinediethanesulfonate (3:2) (1 x 25 g)
- CAS: 100037-69-2
- Cat. No.: R0000MG,25g
price excl. vat
€ 123,38
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

